O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą dynamicznych, otwartych i doświadczonych doradców finansowych. Działamy na rynku od 2001 roku, mamy w swojej ofercie produkty kilkunastu banków i instytucji finansowych, a wiedza, którą posiadamy, pozwala nam na wybór odpowiedniego rozwiązania dla każdego klienta.

W czym możemy Ci pomóc?

Specjalizujemy się w finansowaniu pojazdów w ramach kredytu samochodowego oraz w finansowaniu pojazdów, maszyn i urządzeń w zakresie leasingu operacyjnego i finansowego. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie, analizując produkty dostępne na rynku, wypełnimy niezbędne dokumenty, przeprocesujemy Twój wniosek w systemie bankowym. Jeśli wcześniej bank odrzucił Twój wniosek lub zaproponował Ci niesatysfakcjonujące warunki kredytowe, przygotujemy dla Ciebie nową, lepszą propozycję. Zaoszczędzimy Twój czas i pieniądze.

Co nas wyróżnia?

Działamy w całej Polsce, niezwłocznie kontaktujemy się z klientem i dojeż- dżamy do niego bez względu na to, gdzie mieszka. Mamy wysoki wskaźnik realizacji wniosków, zaufało nam już wielu klientów.

Dlaczego warto nas wybrać?

  • Pomożemy Ci zaoszczędzić cenny czas, minimalizując formalności – nasze procedury są uproszczone i wymagają tylko okazania dokumentów rejestracyjnych Twojej firmy.
  • Konkretną decyzję leasingową lub kredytową możemy wydać Ci w kilkadziesiąt minut.
  • Wyjaśnimy Ci różnicę między leasingiem a kredytem i pomożemy zdecydować, który z nich jest dla Ciebie korzystniejszy.
  • Nie pozostawimy Cię samego – przez cały czas trwania umowy będziemy służyć Ci bezpłatnym doradztwem.
  • Przyjedziemy z umową w wybrane przez Ciebie miejsce i we wskazanym czasie – dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży docieramy do klientów w całej Polsce szybko i sprawie.


Teraz czekamy na Ciebie!

Financity jest znakiem towarowym prawnie chronionym zastrzeżonym w Urzędzie Patentowym RP.